
Сумка Луї Вітон коричневий зі світло-бежевим міні Louis Vuitton Pochette Metis PTR
5 029 ₴
3 771,75 ₴
- В наявності
- Код: 20522-2-ptr
✨Усіми улюблена Louis Vuitton жіноча ✨
Цвет:
коричневий зі світло-бежевим
- Матеріал: шкіра, тримає форму
- Сумочка в три відділення всередині, зовні одне відділення на блискавці.
- Логотипи бренда чудово тримають форму. Фурнітура брендується.
- Комплектується довгим ременем, регулюється.
- Розмір: 19*13*8см
Коробка, пильовик, документи в комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платеж за передоплатою 200 грн/корист на мапу Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувача
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 13 мм |
| Візерунки і принти | Написи |
| Довжина | 8 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Пошет |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Чохол-пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 19 мм |
- Ціна: 3 771,75 ₴





