-23%

Дитяча динамічна лялька іграшка Lovely Baby пупс інерційна рухома з пляшкою в коробці - PTR
2 260,44 ₴
1 740,54 ₴
- В наявності
- Код: 9001-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча динамічна лялька іграшка Lovely Baby пупс інерційна рухома з пляшкою в коробці
Характеристики:
Матеріал: пластик + латекс;
Вміст набору на фото;
Велика коробка з ручкою;
Розмір коробки: 44х32х13 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 440 мм |
| Довжина паковання | 320 мм |
| Кількість у комплекті | 5 |
| Тип призначення | Дитяча динамічна лялька іграшка Lovely Baby пупс інерційна рухома з пляшкою в коробці |
| Ширина паковання | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740,54 ₴








