-23%

Жіноча сумка чорна натуральна шкіра код 25-1540 - PTR
3 672,24 ₴
2 827,62 ₴
- В наявності
- Код: 25-1540 чер-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена з натуральної шкіри, закривається на блискавку
Усередині сумки 3 відділи, центральний закривається на блискавку, а бічні на магнітні кнопки, дві відкриті кишені та кишеня на блискавці
У комплекті регульований ремінь — 140 см
Розмір сумки 30*26*13,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, 3 основних, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 827,62 ₴








