-23%

Пилосос для дому потужний Rainberg, Ефективний пилосос для дому Потужний ручний з контейнером RX-38 PTR
3 744 ₴
2 882,88 ₴
- В наявності
- Код: 98g186u1-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📦 Пилосос для дому потужний Rainberg, Ефективний пилосос для дому Потужний ручний з контейнером RX-38
💡 Пилосос Rainberg 3500W зібрав у собі всі найкращі якості контейнерних пилососів.
- ➕ Потужний двигун
- ➕ HEPA фільтр (високоефективний фільтр для очищення повітря)
- ➕ Об’ємний пилозбірник;
- ➕ Хромована труба
- ➕ Зручний у використанні
- ➕ Низький рівень шуму
💡 Характеристики:
- ➕ Ніжний перемикач On / Off: Так
- ➕ Пилосос із колбою об’ємом 3.5 л.
- ➕ Тип щітки / Насадка : Комбі , щілинна насадка
- ➕ Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці
- ➕ Потужність всмоктування 600 Вт.
- ➕ Плавне регулювання потужності на корпусі
- ➕ Система циклон-мийний контейнер(без мішка)
- ➕ Довжина шнура 3,2 м
- ➕ Індикатор наповнення пилозбірника
- ➕ Потужність двигуна 3500 W
- ➕ Додаткова насадка
- ➕ Автоматичне змотування шнура
- ➕ Високоефективна маневрена щітка
- ➕ Телескопічна складна трубка з полірованого металу


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос без мішка для зручного прибирання Rainberg, Пилосос циклонний із регулюванням потужності RX-38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 882,88 ₴










