
Подвійна електроплита з двома конфорками Rainberg, Настільні плити для дому, Кухонна електрична плита ST-94 PTR
1 322,88 ₴
1 018,62 ₴
- В наявності
- Код: 8p7418u-ptr
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📝 Подвійна електроплита з двома конфорками Rainberg, Настільні плити для дому, Кухонна електрична плита ST-94
🛠️ Електроплита двоконфоркова Rainberg RB-008 – справжня знахідка для людей, які цінують свій час.
Відкриті нагрівальні спіралі, кожна потужністю 3500Вт, забезпечують миттєвий розігрів та швидке приготування їжі вдома та на дачі. Вбудовані термостати підтримують заданий режим приготування їжі. П’ять режимів потужності для кожної конфорки.
🛠️ Компактна електроплита в елегантному дизайні — відмінне рішення як як додаткова варильна панель на дачі або в будинку, так і в якості окремої електричної плити на невеликій кухні. Проста та зручна в експлуатації з подвійною варильною панеллю. Кожна плита настроюється індивідуально — можна використовувати дві пластини разом чи окремо. Ця модель оснащена захистом від перегріву, не ковзними гумовими ніжками для безпечного використання.
- ⭐ п’ять режимів потужності для кожної конфорки;
- ⭐ легко чиститься та миється.
- ⭐ автоматичні вбудовані термостати підтримують заданий температурний режим приготування їжі;
- ⭐ обладнана захистом від перегріву;
- ⭐ наявність двох незалежних конфорок;
- ⭐ класичний дизайн для сучасної кухні;
- ⭐ температура регулюється яскравістю світла;
- ⭐ Живлення: мережа 220-240V/50-60Hz
- ⭐ Нагрівальний елемент: спіральні
- ⭐ Діаметр диска: 155 мм.
- ⭐ Вага: 2.4 кг.
- ⭐ Потужність: 3500W (2x1750W)
- ⭐ Тип: кухонна плита
- ⭐ Матеріал варильної поверхні: емаль
- ⭐ Кількість конфорок: 2
- ⭐ Довжина кабелю живлення: 55 см.
- ⭐ Розміри (Д/Ш/В): 43x24x7 см.
- ⭐ Колір: сірий.
- ⭐ Картонна упаковка (45x26x7.5 см.).
- ⭐ Комплект ніжок: 4 шт.
- ⭐ Електроплита Rainberg RB-008


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електропліта настільна дві конфорки, Плита електрична потужна, Портативна переносна плита ST-94 |
- Ціна: 1 018,62 ₴










