
Жіноча сумка Louis Vuitton Alma BB коричневий + чорний через плечі Луї Віттон Альма PTR
4 376,23 ₴
3 282,17 ₴
- В наявності
- Код: 20347-1-ptr
✨Новинка ✨
Сумка жіноча Louis Vuitton Alma BB
Сумка виготовлена з екошкіри.
Всередині — одне просторе відділення та невелика відкрита кишеня для дрібниць.
Є тиснений логотип і фірмова бирка із серійним номером і QR-кодом.
Підкладка виготовлена з червоного велюру.
Фурнітура брендована, з металевими ніжками на основі.
Колір: коричневий + чорний
Розмір: 25,5х19,5х12,5см.
Матеріал: екошкіра.
Ремінець регулюється, максимальна довжина — 119 см.
Без паковання
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платеж за передоплатою 200 грн/корист на мапу Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувача
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 19.5 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Написи |
| Довжина | 12.5 мм |
| Довжина плечового ременя | 119 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 25.5 мм |
- Ціна: 3 282,17 ₴




