-25%

Жіноча сумка чорна натуральна замша код 25-8773 PTR
3 750,60 ₴
2 812,95 ₴
- В наявності
- Код: 25-8773 чер-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена з натуральної шкіри та замші, закривається на блискавку
Усередині сумки два відділи та перегородка на блискавці, відкрита кишеня та кишеня на блискавці на фасаді та зворотному боці є кишені на блискавці
У комплекті регульований ремінь 120 см Висота ручок 25 см
Розмір сумки 29*31*10 см
Жіноча чорна сумка з натуральної шкіри має стильний і лаконічний дизайн. Закривається на блискавку, що додає зручності й безпеки. Усередині сумки передбачено два відділення з перегородкою на блискавці, а також дві кишені, одна з яких на блискавці — ідеальна для дрібниць і документів. На фасаді сумки додаткова кишеня на блискавці. Регульований ремінь завдовжки 120 см дає змогу носити сумку через плече або в руках. Є дві ручки для зручності завдовжки 57 см. На дні сумки для зручності є ніжки. Ідеальний вибір для стильних і практичних жінок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 310 мм |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 570 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 812,95 ₴









