-25%

Жіноча сумка чорна через плече під рептилію, невелика жіноча сумочка зміїна Бордовий 320, Чорний, 120
2 073,20 ₴
1 554,90 ₴
- В наявності
- Код: 817-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замшева сумка жіноча рептилія на плече, якісна сумочка з ручками в стилі рептилії натуральна замша
Характеристики:
Матеріал: натуральна замша + екошкіра преміум якості (тримає форму);
Довжина: 32 см;
Ширина на основі: 12 см;
Висота: 28 см;
Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить до комплекту;
Оплата та доставка
Весь товар в наявності на нашому складі відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 280 мм |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Довжина | 320 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 554,90 ₴










