-23%

Електрична плитка на стіл, Варильна настільна плита, Плита переносна для дому Портативна електро OD-39 PTR
2 215,20 ₴
1 705,70 ₴
- В наявності
- Код: 591y4f6x1-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

💥 Електрична плитка на стіл, Варильна настільна плита, Плита переносна для дому Портативна електро OD-39
✨ Плита настільна ViLgrand VHP 162D Black – компактна, проста у використанні, має зручне механічне керування. Електроплита в елегантному дизайні – відмінне рішення як додаткової варильної панелі на дачі або в будинку, так і як окрема електрична плита на невеликій кухні.
✨ Достоїнствами даної електроплити є компактний розмір, сучасний ергономічний дизайн, широкий тен, 1000 + 1000, діаметр 145 мм, невелика вага, що робить її дуже мобільною. Корпус електроплити виготовлений із нержавіючої сталі.
✨ Купити настільну плиту ViLgrand VHP 162D Gray можна, оформивши замовлення на нашому сайті або за телефоном.
💥 Характеристики:
- 🔸 Кількість конфорок: 2
- 🔸 Товщина панелі: 0,4 мм
- 🔸 Довжина кабелю живлення: 80
- 🔸 Номінальна напруга: 220&240 В
- 🔸 рівнів потужності: 4
- 🔸 Потужність правої конфорки: 1000.
- 🔸 Загальна потужність: 2000
- 🔸 Номінальна частота: 50–60 Гц
- 🔸 Потужність конфорки: 1000.
- 🔸 Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
- 🔸 Габаритні розміри виробу: 500×310×90 мм.
- 🔸 Вага нетто: 2,34
- 🔸 Діаметр конфорок: 145+145 мм


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плита електрична настільна професійна Vilgrand, Плита електрична настільна компактна OD-39 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 705,70 ₴








