-23%

Електричні плити хорошої якості, Плита електрична настільна компактна, Дискова плита для дому GP-32 PTR
1 246,44 ₴
959,76 ₴
- В наявності
- Код: 1t2513zk1o-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🛡️ Електричні плити хорошої якості, Плита електрична настільна компактна, Дискова плита для дому GP-32
📌 Електроплита ViLgrand VHP161D обладнана однією конфоркою потужністю 1000 Вт і управляється поворотним регулятором потужності.
📌 Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву.
📌 Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву. Завдяки чотирирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.
🛡️ Характеристики:
- ⭐ Матеріал плитки: метал
- ⭐ Тип: електрична
- ⭐ Сфера використання:для дому
- ⭐ Тип керування:механічне
- ⭐ Колір:сірий
- ⭐ Напруга,:220
- ⭐ Діаметр комфорки: 145 мм
- ⭐ Потужність, кВт:1
- ⭐ Тип установки:настільні
- ⭐ Кількість конфорок:1
🛡️ Додаткові характеристики:
- ⭐ Спіральний нагрівальний елемент відкритого типу, механічне керування, прогумовані ковзані ніжки, регульований термостат
- ⭐ Країна-виробник: Китай
Виробник:ViLgrand - ⭐ Гарантія:24 місяці

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плита електрична переносна одноконфоркова настільна, Варильна настільна плита GP-32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959,76 ₴



