
Сумка Louis Vuitton Braided Handle Montaigne Handbag Monogram mini коричневий клатч Луї Віттон PTR
3 709,10 ₴
2 781,82 ₴
- В наявності
- Код: 20445-1-ptr
✨Усіми улюблена Louis Vuitton Braided Handle Montaigne Handbag Monogram ✨
Тренд цього сезону
сумочка у два відділення, по середині перегородка-кишенька на ближньому рукаві.
Прикрашена шовковою хусткою хусткою з фірмовим лого.
Підкладка бордова зі щільного текстилю. Має нашитий логотип
Колір: коричневий
Матеріал: екошкіра
Розмір — 23 х 17 х 9 см
У комплекті довгий ремінець — 120 см регулюється.
Без упаковання
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платеж за передоплатою 200 грн/корист на мапу Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувача
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 мм |
| Відділення | 2 основних |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина | 9 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Оздоблення та прикраси | Стрічки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Карабін |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 23 мм |
- Ціна: 2 781,82 ₴







