-25%

Сумка жіноча сіра код 7-6340 PTR
1 375,75 ₴
1 031,81 ₴
- В наявності
- Код: 7-6340-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має два відділи на блискавці, 2 кишені, одна з яких на блискавці
Довжина ручок 60 см
Розмір сумки 45*28*9 см
Стильна жіноча містка сіра сумка зі штучної шкіри — це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має два місткі відділи на блискавці для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані дві кишені, одна з яких на блискавці, що дає змогу організувати простір максимально ефективно.
Довжина ручок 60 см, що дає змогу носити сумку через плече або на плечі. Розмір 45x28x9 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну сіру сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 280 мм |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 450 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031,81 ₴







