-23%

Дитяча маленька сумочка на плече з ведмедиком, мінісумка для дівчаток із нашивкою ведмедик - PTR
1 505,40 ₴
1 159,16 ₴
- В наявності
- Код: 1847Д-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча маленька сумочка на плече з ведмедиком, мінісумка для дівчаток із нашивкою ведмедик
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Висота: 17 см;
Ширина: 20 см;
Глибина: 10 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 8 см |
| Колір | Коричневий |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча маленька сумочка на плече з ведмедиком, мінісумка для дівчаток із нашивкою ведмедик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159,16 ₴










