-25%

Жіноча міні сумочка клатч на плече стиль Пінко стьобана, м'яка сумка Pinko пташка PTR
1 674,20 ₴
1 255,65 ₴
- В наявності
- Код: 1213ФЧ-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч на плече стиль Пінко стьобана, м'яка сумка Pinko пташка
Характеристики:
Матеріал: м'яка екошкіра преміум'якості;
Довжина: 27 см;
Ширина за основою: 10 см;
Висота: 19 см;
Ремінець: ланцюжок + вставка з екошкіри (максимальна довжина 140 см);
Якісна металева фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч на плече встиль Пінко стьобана, м'яка сумка Pinko пташки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255,65 ₴









