-25%

Якісна класична сумка жіноча Зара чорна, велика жіноча сумочка еко шкіра Туреччина PTR
1 674,20 ₴
1 255,65 ₴
- В наявності
- Код: 1023-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісна класична сумка жіноча чорна, велика жіноча сумочка еко шкіра Туреччина
Характеристики:
Матеріал: високоякісна турецька екошкіра (щільна);
Закривається на блискавку;
Усередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці;
Фурнітура: метал;
У комплекті плечовий ремінь: шкіра еко на карабінах;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 30 см;
Висота: 27 см;
Ширина на основі: 12 см;
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, окрім неділі. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші
клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 270 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісна класична жіноча сумка в стилі Зара чорна, велика жіноча сумочка Zara екошкіра Туреччина |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 255,65 ₴









