-25%

Дзеркало настінне дуб сонома 1300х600 мм PTR
5 588,23 ₴
4 191,17 ₴
- В наявності
- Код: ЗР 6 дуб сонома-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики виробу «ART-Com»
Висота 1300 мм
Ширина 600 мм
Глибина 20 мм
Дзеркало:
4 мм вир. Бельгія
(має спеціальне вологостійке покриття, яке дозволяє переносити часті перепади температури і високу вологість).
Основа:
ЛДСП 16мм вир. Kronospan (Україна)
Колір виконання:
Білий
Венге магія
Чорний
Чорно-білий
Дуб сонома
Основа під дзеркало обклеєна спеціальною кромкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art-com |
| Колір | Білий |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | HoReCa, Салони краси, Для офісу, Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал основи | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 191,17 ₴




