-25%

Дзеркало чорне 600х600 мм PTR
4 731,50 ₴
3 548,62 ₴
- В наявності
- Код: З 7 черный-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристика изделия "Art-Com"
Основа — ДСП 16 мм білого кольору
Скло — Lacobel від AGC (лакофарбові покриття, використовувані для виробництва, не містять шкідливих для довкілля важких металів і хімікатів.) 4 мм
Дзеркало — 4 мм вир. Бельгія (вологостійке) діаметр дзеркала 550 мм
Дзеркало нового покоління в дизайні інтер'єрів. Скло чорного кольору відбиває в собі ваш інтер'єр, створюючи навколо дзеркала строгий стиль і неповторний дизайн. Завдяки глянсовій поверхні дзеркало не буде плямою у вашій кімнаті, а стане дуже стильним елементом. Ми втілимо вашу мрію в реальність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art-com |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Салони краси, Для офісу, Для дому |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 548,62 ₴



