-25%

Дзеркало з підсвічуванням для ванних кімнат 800х600 мм Сенсорна кнопка (вамикач), 800х600 мм PTR
6 016,60 ₴
4 512,45 ₴
- В наявності
- Код: БРЛ 20 Д-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безрамне дзеркало з фоновою Led підсвіткою
Характеристика:
Висота 600 мм
Ширина 800 мм
Глибина 25 мм
Дзеркало вологостійке на основі срібла, вир. Бельгія 4 мм.
Led стрічка вологозахищена, герметична IP 65, 120 світлодіодів на 1 метр, колір — білий ( 5500- 6000К)
Виробник світлодіодів Samsung
Трансформатор (блок живлення) 12V герметичний (IP 43) + захист від короткого замикання
Підключення здійснюється провід в провід.Можливо доставити сенсорну кнопку (вимикач) на дзеркало (+450 грн)
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Доставка по всій Україні.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Настінне кріплення | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Особливості | З підсвічуванням |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сенсорна кнопка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без сенсорної кнопки (без вимикача) | Сенсорна кнопка (вимикач) |
| Розмір дзеркала | 800х600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 512,45 ₴


