-25%

Асиметричне дзеркало з підсвічуванням Сенсорний диммер (вимикач) Чорний PTR
10 271,06 ₴
7 703,30 ₴
- В наявності
- Код: ЗРЛ 9 Д Чорний-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основа ЛДСП ( ламінована дерев'яна плита)
Висота 1300 мм
Ширина 600 мм
Глибина 36 мм
Дзеркало вологостійке на основі срібла, вир. Бельгія 4 мм.
Led стрічка вологозахищена, герметична IP 65, 120 світлодіодів на 1 метр, колір — білий ( 5500- 6000К)
Виробник світлодіодів Samsung
Трансформатор (блок живлення) 12V + захист від короткого замикання
Підключення здійснюється провід в провід. Можливо встановити сенсорний димер (безконтактний вимикач) на помах руки (посередині, під праву руку - за замовчуванням) на відстані 5 см для ввімкнення/вимкнення підсвітки. При торканні змінюється яскравість освітлення.
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Колір виробів:
Білий
Венге магія (коричневий)
Чорний
Дуб Сонома
Доставка по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вага | 8 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без сенсорного димера (без вімікача) | Сенсорний димер (вимикач) |
| Висота | 1300 мм |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Сфера використання | HoReCa | Для ванної кімнати | Для будинку | Для офісу "Салони краси" |
| Товщина | 36 см |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 600 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 703,30 ₴

