-25%

Дзеркало фігурне на основі ДСП 60х60 см, чорний PTR
3 173,81 ₴
2 380,36 ₴
- В наявності
- Код: З 12-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало фігурне на основі з ДСП :
Ширина 100 см
Висота 100 см
Товщина 2 см
Кольори виконання :
Чорний
Білий
Дуб сонома
Венге магія
Розміри виробу :
60х60 см ( індивідуальна форма )
80х80 см ( індивідуальна форма )
100х100 см ( індивідуальна форма )
Всі характеристикі можно обрати зверху біля ціни.
Дзеркальне полотно вологостійке, має полірований край (єврокромка).
Встановлено 2 металеві кріплення (пластини). Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1000 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | HoReCa, Салони краси, Для офісу, Для дому, Для ванної кімнати |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дзеркала | 60х60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 380,36 ₴

