-25%

Овальне ростове дзеркало в металевій рамі з підсвічуванням PTR
14 028,03 ₴
10 521,02 ₴
- В наявності
- Код: МРЛ 7 1200х600 Чорний-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ростове дзеркало на стіну в металевій рамі з підсвіткою
Висота 120 см
Глибина 3 см
Рама для дзеркала виготовлена з металевої труби 30х10 мм, що є міцною основою для дзеркала. Дзеркало на основі срібла, не спотворює відображення, влагостійке.
Встановлено блок живлення 12V (IP 43) + захист від короткого замикання, яскрава світодіодна Led стрічка вологозахищена, герметична IP 65, 120 світлодіодів на 1 метр, колір — білий ( 5500- 6000К)
Виробник світлодіодів Samsung
Можливо доставити сенсорну кнопку (вимикач) на дзеркало.В стандартній моделі кнопка встановлена внизу посередині. При необхідності зміни розташування кнопки попередити при замовленні.
В наявності холодна та тепла підсвітка.
Полотно позаду обклеєно протиуламковою плівкою.
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Кольори рами:
Чорний
Білий
Золото
Під замовлення по RAL
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1200 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рами | Метал |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Салони краси, Для дому, Для офісу, Для ванної кімнати, HoReCa |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без сенсорної кнопки (без вимикача) | Без сенсорної кнопки (без вимикача) |
| Виберіть розмір дзеркала: | 1200х600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 521,02 ₴


