-25%

Дзеркало в металевій рамі 80 см, Білий PTR
8 645,21 ₴
6 483,91 ₴
- В наявності
- Код: МР 2-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кругле дзеркало у металевій рамі чорного кольору.
Характеристика:
Діаметр виробу 600 мм
Глибина рами 50 мм
Товщина металу 4 мм
За рахунок товщини металу 4 мм виглядає масивно, а за рахунок глибини в 50 мм виходить хороша утопленість дзеркала в рамі. При встановленні, рама дзеркала, повністю прилягає до стіни.
Полотно позаду обклеєно протиуламковою плівкою.
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Доступні діаметри:
600 мм
800 мм
1000 мм
Кольори в наявності :
Чорний
Білий
Золото
Можлива покраска по RAL
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологостійкість | Да |
| Глибина | 50 см |
| Діаметр рами | 80 см |
| Настінний кріплення | Да |
| Основний колір | Білий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 483,91 ₴

