-25%

Кругле дзеркало у металевій рамі 100 см 100 см, Золото PTR
10 991,49 ₴
8 243,62 ₴
- В наявності
- Код: МР 3-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кругле дзеркало у металевій рамі чорного кольору.
Характеристика:
Діаметр виробу 1000 мм
Глибина рами 50 мм
Товщина металу 4 мм
Можливо виготовлення рами будь-якого кольору.
За рахунок товщини металу 4 мм виглядає масивно, а за рахунок глибини в 50 мм виходить хороша утопленість дзеркала в рамі. При встановленні, рама дзеркала, повністю прилягає до стіни.
Полотно позаду обклеєно протиуламковою плівкою.
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Доступні діаметри:
600 мм
800 мм
1000 мм
Кольори :
Білий
Чорний
Золото
Під замовлення по RAL
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 1000 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Основні | |
| Матеріал рами | Кований метал |
| Сфера використання | Салони краси, Для дому, Для офісу, Для ванної кімнати, HoReCa |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 50 см |
| Діаметр рами | 100 см |
| Настінний кріплення | Да |
| Основний колір | Чорний |
| Тип | Дзеркало |
| Колір | Золото |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 243,62 ₴

