-25%

Дзеркало 700х500 мм Дуб сонома PTR
2 959,62 ₴
2 219,72 ₴
- В наявності
- Код: ЗН 1 дуб сонома-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики виробу «ART-Com»
Висота 700 мм
Ширина 500 мм
Дзеркало:
4 мм пр. Бельгія
(має спеціальне вологостійке покриття, яке дозволяє переносити часті перепади температури і високу вологість).
Основа:
ЛДСП 16мм пр. Kronospan (Україна)
Колір виконання:
Білий
Венге магія
Чорний
Дуб сонома.
Основа під дзеркало обклеєна кромкою спеціальної
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ART |
| Колір | Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Салони краси, Для дому, Для офісу |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 219,72 ₴

