-25%

Дзеркало ростове з фацетом 1300х550 Білий PTR
4 994,36 ₴
3 745,77 ₴
- В наявності
- Код: ЗФ 2 білий-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало ростовое з фацетом 1300х550
Фацет - декоративний полірований край дзеркала. 1см
Основа ЛДСП ( ламінована деревостружкова плита ) 16мм
Колір :
Венге Магія
Біле
Чорне
Чорно біле
Дуб сонома
Дзеркальне полотно Бельгія 4мм вологостійке не має спотворень і хвиль, на основі срібла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art-com |
| Колір | Білий |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Салони краси, Для дому, Для офісу |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 745,77 ₴

