-25%

Чорне ростове дзеркало з підсвічуванням 1300х600 мм PTR
7 604,94 ₴
5 703,70 ₴
- В наявності
- Код: ЗРЛ 7 черный-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало на основі ДСП чорного, матового кольору у сучасній формі. Виконано із якісних матеріалів.
Висота 1300 мм.
Ширина 600 мм
Глибина 35 мм
Cтрічка світлодіодна потужність 12 Вт 120 діодів на метр. Стрічка встановлена в алюмінієвому профілі з розсіювачем. За рахунок розсіювача світло лягає рівно. Трансформатор Slim високої якості IP43
Колір основи:
Білий
Чорний
Венге магія
Дуб сонома
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сфера використання | Для дому, Для ванної кімнати, Салони краси, HoReCa, Для офісу |
| Форма | Овальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 703,70 ₴



