-25%

Дзеркало з кригою підсвічуванням ростове 1300х600 мм дуб сонома PTR
7 557,06 ₴
5 667,80 ₴
- В наявності
- Код: ЗРЛ 8 дуб сонома-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало ростове з Led підсвічуванням на основі ДСП в кольорі дуб сонома.
Висота 1300 мм.
Ширина 600 мм
Глибина 35 мм
Led стрічка встановлена в алюмінієвий профіль із розсіювачем. Потужність стрічки 12W 120 діодів на метр.
Встановлений потужний трансформатор Slim високої якості. За додаткову плату можна встановити диммер для увімкнення підсвічування помахом руки та регулювання яскравості освітлення.
Варіанти кольору основи из ДСП:
Білий
Чорний
Дуб сонома
Венге магия
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сфера використання | Для дому, Для ванної кімнати, Салони краси, HoReCa, Для офісу |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 667,80 ₴



