-25%

Дзеркало асиметричне з підсвічуванням 800х800 мм PTR
6 144,60 ₴
4 608,45 ₴
- В наявності
- Код: ЗРЛ 11 Дуб сонома-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основа ЛДСП ( ламінована деревостружкова плита )
Висота 800 мм
Ширина 800 мм
Глибина 36 мм
Дзеркало вологостійке на основі срібла, вир. Бельгія 4 мм.
Led стрічка вологозахищена, герметична IP 65, 120 світлодіодів на 1 метр, температура освітлення 5500- 6000К (нейтрально білий)
Трансформатор (блок живлення) 12V + захист від короткого замикання
Підключення здійснюється провід в провід. Можливо встановити сенсорний димер (безконтактний вимикач) на помах руки (внизу - за замовчуванням) на відстані 5 см для ввімкнення/вимкнення підсвітки. При торканні змінюється яскравість освітлення.
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. (в комплекті)
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Колір виробів:
Білий
Венге магія (коричневий)
Чорний
Дуб Сонома
Всі характеристикі можно обрати зверху біля ціни.
Доставка по всій Україні.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6 г |
| Висота | 800 мм |
| Товщина | 36 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Основні | |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для дому, Для ванної кімнати, Салони краси, HoReCa, Для офісу |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без сенсорного димера (без вімікача) | Без сенсорного димера (без вікача) |
| Вологостійкість | Да |
| Наявність декоративного підсвічування | Да |
| Настінний кріплення | Да |
| Підігрів дзеркала | Немає |
| Тип | Дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 608,45 ₴



