-25%

Ростове асиметричне дзеркало на основі ЛДСП із підсвічуванням 1300х600 мм PTR
7 700,70 ₴
5 775,52 ₴
- В наявності
- Код: ЗРЛ 9-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основа ЛДСП ( ламінована дерев'яна плита)
Висота 1300 мм
Ширина 600 мм
Глибина 36 мм
Дзеркало вологостійке на основі срібла, вир. Бельгія 4 мм.
Led стрічка вологозахищена, герметична IP 65, 120 світлодіодів на 1 метр, колір — білий ( 5500- 6000К)
Виробник світлодіодів Samsung
Трансформатор (блок живлення) 12V герметичний (IP 43) + захист від короткого замикання
Підключення здійснюється провід в провід. Можливо встановити сенсорний димер (безконтактний вимикач) на помах руки (посередині, під праву руку - за замовчуванням) на відстані 5 см для ввімкнення/вимкнення підсвітки. При торканні змінюється яскравість освітлення.
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою. ( в комплекті )
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Колір виробів:
Білий
Венге магія (коричневий)
Чорний
Дуб Сонома
Доставка по всій Україні.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 8 г |
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 36 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сфера використання | Для дому, Для ванної кімнати, Салони краси, HoReCa, Для офісу |
| Форма | Фігурна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без сенсорного димера (без вімікача) | Без сенсорного димера (без вікача) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 775,52 ₴



