-25%

Асиметричне дзеркало з підсвічуванням PTR
7 700,70 ₴
5 775,52 ₴
- В наявності
- Код: ЗРЛ 9-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основа ЛДСП ( ламінована дерев'яна плита)
Висота 1300 мм
Ширина 600 мм
Глибина 36 мм
Дзеркало вологостійке на основі срібла, вир. Бельгія 4 мм.
Led стрічка вологозахищена, герметична IP 65, 120 світлодіодів на 1 метр, колір — білий ( 5500- 6000К)
Виробник світлодіодів Samsung
Трансформатор (блок живлення) 12V + захист від короткого замикання
Підключення здійснюється провід в провід. Можливо встановити сенсорний димер (безконтактний вимикач) на помах руки (посередині, під праву руку - за замовчуванням) на відстані 5 см для ввімкнення/вимкнення підсвітки. При торканні змінюється яскравість освітлення.
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Колір виробів:
Білий
Венге магія (коричневий)
Чорний
Дуб Сонома
Доставка по всій Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сумісність з маркою | Samsung |
| Сумісність з моделлю | Sonoma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без сенсорного димера (без вімікача) | Без сенсорного димера (без вікача) |
| Вага | 8 г |
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 600 см |
| Основні | |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Сфера використання | HoReCa | Для ванної кімнати | Для будинку | Для офісу "Салони краси" |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 775,52 ₴



