-25%

Чоловіча сумка, слінг із тканини Confident чорна PTR
1 088,44 ₴
816,33 ₴
- В наявності
- Код: SATN02-2041A-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна сумка, слінг на ремені Confident SATN02-2041A чорна
Ради представити Вам якісну чоловічу сумку на плече. Виріб виготовлений із водостійкого матеріалу, вирізняється продуманим дизайном, що дає змогу вмістити всі необхідні речі. Прекрасний аксесуар для сучасної людини.
Опис:
Тип: сумка тканинна чоловіча
Основні відділення: 1
На фронтальній стороні 1 кишеня на блискавці
Регульований плечовий ремінь
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Розміри: 12 x 7 x 19 см.
Виробник: Confident.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Висота | 19 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Тканина |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 7 см |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Городской |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки (1) | Сумка-слінг |
| Ширина | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 816,33 ₴




