-25%

Сумка-бананка Nike чоловіча/жіноча спортивна 32×16 см з розширювачем поясна сумка або сумка через плече (3733) PTR
934,62 ₴
700,96 ₴
- В наявності
- Код: 3733-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-бананка 32×16х7,5 см, з розширювачем, тканина оксфорд, 3 відділення
Стильна і зручна сумка-бананка з міцної водовідштовхувальної тканини оксфорд — ідеальний аксесуар для повсякденного використання.
Сумку можна носити як на поясі, так і через плече — відмінний вибір для прогулянок, спорту і подорожей.
Розмір 32×16 см робить її компактною, але місткою: всередині передбачено 3 окремі відділення на блискавці, які допоможуть зручно розмістити смартфон, ключі, документи та інші дрібниці, а додатковий розширювач збільшує місткість при необхідності.
Ця сумка-бананка відмінно підходить як для чоловіків, так і для жінок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 32 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Призначення | Універсальна |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 7.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700,96 ₴





