-23%

Стійка для софтбокса Tripod 3120 PRO, Штатив для фотоапарата предметного знімання UO-73 PTR
429 ₴
330,33 ₴
- В наявності
- Код: uj53417j-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

⚙️ Стійка для софтбокса Tripod 3120 PRO, Штатив для фотоапарата предметного знімання UO-73
🛠️ Універсальний гнучкий штатив та кріплення.
🛠️ Призначений для смартфона та невеликої камери.
🛠️ Прекрасний штатив з легкого алюмінієвого сплаву, дозволяє розмістити на собі камеру вагою до 2,5 кг. Не боїться вологи, можна використовувати у воді.
🛠️ Швидко-складна конструкція з засувками дозволить розібрати штатив у робоче положення менше, ніж за хвилину.
🛠️ У складеному вигляді висота штатива всього 35 см. На майданчику є бульбашковий рівень для правильної установки штатива при зйомці панорам.
🛠️ Особливості:
- 🔹 Добре спроектована модель, чудово підходить для роботи вашої камери, з універсальним кріпленням для смартфонів та легких камер
- 🔹 Портативний і дуже легкий
- 🔹 Він може використовуватися як штатив і як монопод
- 🔹 Для селфі, групового фотографування або відеозапису
- 🔹 Спеціальне повітряне покриття на ніжках захищає від ковзання в руках
- 🔹 Кругове обертання на 360 градусів
- 🔹 Кріплення автоматично регулюється під розмір смартфона
🛠️ Характеристики:
- 🔹 Матеріал: алюміній
- 🔹 Висота в розкладеному стані: 1020 мм
- 🔹 Рівень: є
- 🔹 Максимальне навантаження:2,5 кг
- 🔹 Висота у складеному стані:355 мм
- 🔹 Максимальний діаметр секції: 17 мм
- 🔹 Кількість секцій ноги:3
- 🔹 Тип штативної голівки:360°
- 🔹 Вага: 450 гр
🛠️ Комплектація:
- 🔹 Кріплення для смартфона
- 🔹 Чохол для зберігання-Коробка
- 🔹 Штатив


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1040 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 104 см |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Тип | Штатив |
| Товар | Штативи для фотознімання Tripod 3120 PRO, Професійний штатив для блогерів, Штатив професійний UO-73 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330,33 ₴










