Кошик
promo_banner
+380 (99) 753-56-09
Патріотичний Магазин
Кошик
-23%

Дитячий конструктор квартира іграшкова, будиночок кімната лего - PTR

1 372,80 ₴

1 057,06 ₴

  • В наявності
  • Код: 7147-ptr
Дитячий конструктор квартира іграшкова, будиночок кімната лего                           - PTR
Дитячий конструктор квартира іграшкова, будиночок кімната лего - PTRВ наявності
1 372,80 ₴1 057,06 ₴
+380 (99) 753-56-09
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий конструктор будинку квартира іграшковий, будиночок кімната лого, у коробці Характеристики: Матеріал: пластик; 194 деталі; Вміст набору на фото; Розмір коробки: 31,5х19х5 см;
Характеристики
Основні
ВиробникQman
Країна виробникКитай
Вага400 г
КолірРізні кольори
Кількість деталей194 шт.
МатеріалПластик
СтанНовий
СтатьУнісекс
Тип конструктораБлочний
Упаковка
УпаковкаКартонна коробка
Користувальницькі характеристики
Тип призначенняДитячий конструктор квартира іграшкова, будиночок кімната лего
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 057,06 ₴