-25%

Сумка жіноча бежева код 7-7081 PTR
1 375,75 ₴
1 031,81 ₴
- В наявності
- Код: 7-7081 беж-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на кнопку
Сумка має три відділи, одна з яких на блискавці, 3 кишені, одна з яких на блискавці
Ззаду сумки є кишеня на блискавці
Довжина ручок 40 см довжина регульованого ременя 142 см
Розмір сумки 30*25*10 см
Стильна жіноча бежева сумка зі штучної шкіри — це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має три місткі відділи для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані три кишені, одна з яких на блискавці, що дає змогу організувати простір максимально ефективно. Додатково є кишеня на блискавці на задній частині сумки, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина ручок 40 см, регульований ремінь дає змогу носити сумку через плече або на плечі. Розмір 30x25x10 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну бежеву сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 250 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 3 основних, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1420 мм |
| Довжина ручок | 400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031,81 ₴


