-25%

Сумка жіноча бежева код 7-711 PTR
1 375,75 ₴
1 031,81 ₴
- В наявності
- Код: 7-711 беж-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має два відділи на блискавці, 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді сумки є 2 кишені на блискавці, ззаду сумки є кишеня на блискавці та 2 бічні кишені
Довжина ручки 50 см довжина регульованого ременя 140 см
Розмір сумки 33*27*12,5 см
Стильна жіноча містка бежева сумка зі штучної шкіри — це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має два місткі відділи на блискавці для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані три кишені, одна з яких на блискавці, що дає змогу організувати простір максимально ефективно. Додатково дві кишені на блискавці є на фасаді сумки, кишеня на блискавці на задній частині сумки та дві бічні кишені, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина ручки 50 см, що дає змогу носити сумку через плече або на плечі. Розмір 33x27x12,5 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну бежеву сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення для дрібних грошей |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031,81 ₴



