-23%

Чоловіча сумка-планшетка Кенгуру стиль Луї Вітон карта, сумка-планшетка на плече Коричневий 290, 60, Середньої жорсткості, 1,
1 808,04 ₴
1 392,19 ₴
- В наявності
- Код: 1885К-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка-планшетка Кенгуру стиль Луї Вітон карта, сумка-планшетка на плече |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 392,19 ₴





