
Сумка жіноча Miu Miu Wander Matelassé Nappa Leather пудрово-рожевий хобо Міу Міу PTR
5 274,78 ₴
3 956,08 ₴
- В наявності
- Код: 20217-6-ptr
Сумка жіноча Miu Miu Wander Matelassé Nappa Leather
Усередині одне відділення, також є невелика кишеня.
Підкладка зі щільного текстилю, є брендове металеве маркування, всередині бирка з QR-кодом.
Якісна металева фурнітура.
Колір: пудрово-рожевий
Материал: кожа
Розмір: 21*11*7см
Колір фурнітури: золото
Має регульований шкіряний ремінець 122 см
Коробка, пильовик і буклети в комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200 грн/корис на карту Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. Одержувача
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miu Miu |
| Висота | 11 мм |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Візерунки і принти | Написи |
| Довжина | 7 мм |
| Довжина плечового ременя | 122 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Пудровий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Напівкругла |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 3 956,08 ₴




