
Сумка жіноча Miu Miu Wander Matelassé Nappa Leather Hobo Bag білий хобо Міу Міу PTR
5 972,23 ₴
4 479,17 ₴
- В наявності
- Код: 20400-2-ptr
Сумка жіноча Miu Miu Wander Matelassé Nappa Leather Hobo Bag
Всередині одне відділення, також є невелика кишеня.
Підкладка зі щільного текстилю, є брендове металеве маркування, всередині бирка з QR-кодом.
Якісна металева фурнітура.
Колір: білий
Материал: кожа
Розмір: 26.5*13*8см
Колір фурнітури: золото;
Має регульований шкіряний ремінець 122 см
Коробка та пильовик у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200 грн/корист на карту Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувача
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miu Miu |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13 мм |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Візерунки і принти | Написи |
| Довжина | 8 мм |
| Довжина плечового ременя | 122 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Напівкругла |
| Ширина | 26.5 мм |
- Ціна: 4 479,17 ₴






