
Сумка жіноча Gucci Ophidia коричневий Гуччі через плече на широкому ремені - PTR
2 960,88 ₴
2 279,88 ₴
- В наявності
- Код: 20340-3-ptr
Жіноча сумка Gucci Ophidia 🔥
Сумка виготовлена з екошкіри зі структурованим тисненням.
Усередині одне велике відділення та два відкриті.
Є лого з тисненням, бирка з QR і серійний номер
Колір: Коричневий
• Розмір: 24.5x13x5 см
• Матеріал: екошкіра
• Максимальна довжина ремінця 126 см
• Ланцюжок у комплекті, знімний
• Ланцюжок у комплекті, знімний.
У комплекті пильовик
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200 грн/корис на карту Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувача
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gucci |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина | 5 мм |
| Довжина плечового ременя | 126 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 24.5 мм |
- Ціна: 2 279,88 ₴






