
Сумка шопер Крістіан Діор шоппер текстиль Dior Small size синій - PTR
3 163,68 ₴
2 436,03 ₴
- В наявності
- Код: 20289-2-ptr
Сумка жіноча від Діор тканинний синій Small size🔥
Сумка каркасна, тримає форму. Виготовлена з тканини, вишитої нитками. Має одне велике відділення, всередині — нашитий логотип. Є бирка з QR-кодом та серійним номером. Декоративна хустка — знімається за бажанням.
Розмір: 23.5*15*6см
Висота ручок: 9см
Матеріал: текстиль
Фурнітура брендується
У комплекті ремішок для носіння через плече, максимальна довжина 122 см
Пиловик, буклети, брелок у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200грн / Переказ на картку Приват Банку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dior |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Написи |
| Довжина | 6 мм |
| Довжина плечового ременя | 122 мм |
| Довжина ручок | 9 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Текстиль |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 23.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 13 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Шоппер |
- Ціна: 2 436,03 ₴




