
Сумка жіноча Coach Mini Rowan Crossbody In Signature чорний Шанель барило PTR
3 629,30 ₴
2 721,98 ₴
- В наявності
- Код: 20598-1-ptr
Сумка барильця через плече Coach Mini Rowan Crossbody In Signature
Сумочка виготовлена із структурованої еко-шкіри.
Має одне велике основне відділення, всередині відкриту кишеню та ще одну на блискавці.
Підкладка брендується, з нашитим логотипом
Фурнітура металева, брендована.
Колір: чорний
Розмір: 23.5х15х13см
Ремінець регулюється, максимальна довжина - 120 см.
Пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200грн / Переказ на картку Приват Банку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coach |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 мм |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Довжина | 13 мм |
| Довжина плечового ременя | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 23.5 мм |
- Ціна: 2 721,98 ₴





