-25%

Стильна сумка на плече з ручками, жіноча сумочка класична повсякденна з брелоком Червоний PTR
2 074,80 ₴
1 556,10 ₴
- В наявності
- Код: 1863К-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильная женская сумка на плечо с ручками, женская сумочка классическая повседневная с брелком
Характеристики:
Материал: эко кожа;
Длина: 30 см;
Ширина по основанию: 13,5 см;
Высота: 23 см;
Плечевой ремень на карабинах входит в комплект;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 230 мм |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Червоний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Тип призначення | Стильна жіноча сумка на плече з ручками, жіноча сумочка класична повсякденна з брелоком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 556,10 ₴









