-23%

Компактна побутова електроплита, Маленька електрична плитка, Потужна настільна плита для дому VQ-43 PTR
1 428,96 ₴
1 100,30 ₴
- В наявності
- Код: z4672i4-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📝 Компактна побутова електроплита, Маленька електрична плитка, Потужна настільна плита для дому VQ-43
🎯 Електроплита оснащена двома конфорками потужністю 1000 Вт кожна і керується поворотним регулятором потужності.
🎯 Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву.
🎯 Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву. Завдяки п’ятирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.
- 🔸 Вага в упаковці:2,6 кг
- 🔸 Додаткові характеристики:Чавунний нагрівальний елемент відкритого типу, механічне керування, прогумовані нековзні ніжки, регульований термостат
- 🔸 Тип:Електрична
- 🔸 Країна реєстрації бренду:Україна
- 🔸 Напруга, В:220
- 🔸 Тип встановлення:Настільні
- 🔸 Сфера використання:Для дому
- 🔸 Габарити в упаковці (ВхШхГ):5х43х21 см
- 🔸 Виробник:ViLgrand
- 🔸 Тип керування:Механічне
- 🔸 Вага:2,3 кг
- 🔸 Країна-виробник:Китай
- 🔸 Потужність, кВт:2
- 🔸 Матеріал плитки:Сталь
- 🔸 Колір:Сірий
- 🔸 Кількість конфорок:2


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 60 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Побутова електроплитка ViLgrand VHP152F 2000 Вт, Плита електрична двоконфоркова VQ-43 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100,30 ₴






