
Жіноча сумка Christian Dior Bobby крос боді на широкому плечі чорний класичний Крістіан Діор PTR
3 629,30 ₴
2 721,98 ₴
- В наявності
- Код: 20280-1-ptr
Відмінна модна жіноча сумкаChristian Dior Bobby
Колір сумки: чорний
Текстильний ремінець двосторонній, одна сторона має логотип, вишитий нитками.
Всередині одне основне відділення і відкрита кишеня. Підкладка брендована, з нашитим логотипом та фірмовою биркою з QR-кодом.
На звороті — зручна відкрита кишеня для дрібниць. Застібка — магнітна.
Матеріал: еко-шкіра та текстиль
Розмір: 21*13*8,5см
Ручку можна носити на плечі: 59 см.
Широкий плечовий ремінь у комплекті, максимальна довжина 112 см.
Коробка та пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200грн / Переказ на картку Приват Банку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13 мм |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 1 основний |
| Довжина | 8.5 мм |
| Довжина плечового ременя | 112 мм |
| Довжина ручок | 59 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 2 721,98 ₴





