-25%

Сумка жіноча сіра код 7-55231 PTR
1 375,75 ₴
1 031,81 ₴
- В наявності
- Код: 7-55231 сер-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має два відділи на блискавці, 2 кишені, один з яких на блискавці
На фасаді сумки є 2 кишені на блискавці, позаду сумки є кишеня на блискавці
Довжина регульованих ручок 80 см
Розмір сумки 31*30*11,5 см
Стильна жіноча містка сіра сумка зі штучної шкіри - це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має два місткі відділи на блискавці для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані дві кишені, одна з яких на блискавці, що дозволяє організувати простір максимально ефективно. Додатково дві кишені на блискавці є на фасаді сумки та кишеня на блискавці на задній частині сумки, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина ручок, що регулюються, 80 см, що дозволяє носити сумку через плече або на плечі. Розмір 31x30x11,5 см робить її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну сіру сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина ручок | 800 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031,81 ₴



