
Жіноча сумка Coach Mini Gallery Crossbody білий Коуч через плечі PTR
2 927,06 ₴
2 195,30 ₴
- В наявності
- Код: 20377-4-ptr
Чудова модна жіноча сумка Coach Mini Gallery Crossbody
Колір сумки: білий
Має одне велике основне відділення, всередині відкрита кишеня. На лицьовій стороні кишеня на блискавці.
Підкладка з нашитим логотипом, є серійний номер.
Фурнітура металева, брендована.
Розмір: 20х17.5х6.5см
Матеріал: екошкіра.
Ремінець регулюється, максимальна довжина — 123 см.
Пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200 грн/корист на карту Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувача
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coach |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17.5 мм |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Візерунки і принти | Написи |
| Довжина | 6.5 мм |
| Довжина плечового ременя | 123 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 2 195,30 ₴





