-25%

Жіноча міні сумочка на плече, маленька сумка клатч для дівчат на ланцюжку PTR
1 913,60 ₴
1 435,20 ₴
- В наявності
- Код: 1850-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка на плече, маленька сумка клатч для дівчат на ланцюжку
Характеристики:
Матеріал: Екошкіра преміум якості;
Фурнітура: метал;
Розміри:
Висота: 16 см;
Довжина: 22 см;
Глибина: 7,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка на плече, маленька сумка клатч для дівчат на ланцюжку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 435,20 ₴









