-23%

Акумуляторний універсальний тример для стрижки VGR, Тример для самостійної стрижки волосся QX-74 PTR
1 051,44 ₴
809,61 ₴
- В наявності
- Код: x82w84o1g-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Акумуляторний універсальний тример для стрижки VGR, Тример для самостійної стрижки волосся QX-74
📌 Машинка для стрижки волосся триммер VGR 972 – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті 4 насадки Професійний триммер VGR V-972 відрізняється легкістю і компактністю, практично не відчувається в руці.
📌 Працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи.
📌 Характеристики:
- 🔘 Мала вага та компактні розміри
- 🔘 Довговічний та високопродуктивний
- 🔘 Легко лягає в руку
- 🔘 4 насадки 1,5 мм, 3 мм, 4 мм, 6 мм
- 🔘 Індикатор заряду акумулятора
- 🔘 Час роботи 180 хвилин
- 🔘 Ножи з нержавіючої сталі
- 🔘 Робота без шнура
- 🔘 Швидка зарядка
- 🔘 Час заряджання 2 години
📌 Комплектація:
- 🔘 Машинка для стрижки волосся триммер VGR 972
- 🔘 USB-кабель
- 🔘 4 насадки
- 🔘 Фірмова подарункова коробка
- 🔘 Масло для змащування ножа


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Акумуляторний універсальний тример для стриження VGR V-972, Класна машинка для стриження волосся QX-74 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809,61 ₴









