
Жіноча сумка Yves Saint Laurent Le 5 A 7 гладкий YSL Ів Сен Лоран білий золото клатч PTR
3 139,33 ₴
2 354,50 ₴
- В наявності
- Код: 20233-2-ptr
✨Новинка ✨
Сумка жіноча Yves Saint Laurent Le 5 A 7
Сумочка виконана з гладкої еко-шкіри. Має один основний відділ, додатково кишеню на блискавці та одну відкриту кишеню.
Підкладка із щільного текстилю з нашитим логотипом та має бирку з QR-кодом
Фурнітура брендується
Колір: білий
Матеріал: гладка еко-шкіра
Регульований ремінець на плече - 45см.
- Розмір: 22,5 х 13.5 х 5,5 см
Пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без посередників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відправка щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 120грн / Переказ на картку Приват Банку
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Надсилаємо посилку
Місто доставки
П.І.Б. одержувача
Номер мобільного телефону одержувача
Номер відділення Нової пошти або адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
Доставка 1 одиниці товару в центральні міста 50-57 грн.
Термін доставки: 1-2 дні
Доставка у передмістя та віддалені населені пункти 46-57 грн.
Термін доставки 1-3 днів
Доставка по Харкову та регіону 40-47 грн.
Термін доставки 1 день
Вартість післяплати складає 2% від суми замовлення +20 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 13.5 мм |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Довжина | 5.5 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 22.5 мм |
- Ціна: 2 354,50 ₴






